Nowości łazienkowe 2021 marki hansgrohe, np. prysznice Pulsify.

hansgrohe
Najpiękniejsze chwile
w kontakcie z wodą

Dom nabiera aktualnie nowego znaczenia. Wiele osób uświadamia sobie, jak ważne są dla nich prywatne oazy spokoju, w których mogą poczuć się komfortowo i zrelaksować. Miejsca, w których wszystko jest przemyślane, piękne i wysokiej jakości. Dla hansgrohe jest to zarówno potwierdzenie, jak i zachęta: jesteśmy na dobrej drodze i pozostaniemy u Twego boku – cyfrowo i w realu. 

Pulsify

to nazwa cudownie energetyzującej rodziny pryszniców, która wyczarowuje mikro-delikatny strumień PowderRain w każdej łazience - nawet tej najmniejszej.

więcej o Pulsify
Nowości łazienkowe 2021 marki hansgrohe: Pulsify.

Vivenis 

to nazwa eleganckiej linii baterii, która wprowadza wodospad do strefy umywalki i dostarcza niezliczonych chwil dobrostanu w kontakcie z rozłożystym strumieniem.

więcej o Vivenis
Nowości łazienkowe 2021 marki hansgrohe: Vivenis.

Finoris

to nazwa przełomowej innowacji, która sprawia, że ​​wszystkie czynności w łazience odbywają się w piękniejszym stylu, z większą elastycznością i radością za sprawą wyciąganej wylewki z dwoma rodzajami strumienia.

więcej o Finoris
Nowości łazienkowe 2021 marki hansgrohe: Finoris.

RainDrain

to nazwa odpływów liniowych, które oferują perfekcyjne rozwiązanie techniki odpływowej z strefach prysznica w jednej linii z podłogą - i kolorystyczną harmonię w całej łazience.

więcej o RainDrain
Nowości łazienkowe 2021 marki hansgrohe: RainDrain.

Odkryj więcej nowości hansgrohe

Więcej nowości dla domu pełnego życia

Niepowtarzalny pod względem estetyki, absolutnie przyjazny dla użytkownika, najwyższej jakości: rzuć okiem na nasz kompletny asortyment nowości:

  • Nowości łazienkowe 2021 marki hansgrohe: Broszura.

    Nowości produktowe hansgrohe 2021

    Twoja broszura zawierająca ważne informacje i materiały zdjęciowe dotyczące najnowszego asortymentu łazienkowego i kuchennego wiodącej marki hansgrohe.

    pobierz tutaj (PDF, 15 MB)